در این بخش وبسایت های معمولا ایرانی ای معرفی شده اند که برای استفاده و مقاصد خاصی طراحی و ارائه شده اند.

خرید و فروش خودرو، دسترسی و دانلود انواع کتاب های ایرانی و خارجی، سایت های تخفیف گروهی، لغت نامه های فارسی به انگلیسی، انگلیسی به فارسی و فارسی به فارسی، آثار سخنوران ایرانی (شعر های ایرانی)، اطلاعات لازم برای نگهداری گل و گیاه، بازی های آنلاین، خرید و فروش اجناس دست دوم و سایر وبسایت های متنوع در این دسته قرار گرفته اند.

 

وب سایت نارگیل

دسته بندی : متفرقه

آخرین اخبار گل و گیاه، خواص گیاهان مختلف، نحوه ی نگهداری گیاهان آپارتمانی و باغچه ای، تصاویر گل ها و اطلاعات دیگری که در زمینه ی گل ها و گیاهان لازم دارید در وبسایت "نارگیل" وجود دارد. 

به جرات میتوان گفت که این سایت به عنوان یکی از کاملترین وبسایت ها در این زمینه بوده و تقریبا اطلاعات لازم برای نگهداری همه ی گیاهان را میتوانید در این وبسایت بدست آورید.

 
 

 

 وب سایت گمانه

دسته بندی : متفرقه

ستاد مبارزه با چرندیات یک پیج فیس بوکی است که با شایعات، کلاهبرداری های اینترنتی، شبه علم، خرافات، عرفانهای بازاری و نژادپرستی مبارزه می کند. مطمئنا شایعات زیادی در اینترنت وجود دارد که عده ی بسیاری بدون توجه به صحت و سقم قضیه آنها را باور کرده و به اشاعه ی آن کمک میکنند. اخباری از قبیل "عودت آب معدنی های خریداری شده ناتو از ایران بدلیل وجود مواد سرطان زا"، "بازنشستگی گاوباز معروف بدلیل نگاه معصوم یک گاو"، کدگذاری نوع خمیردندان ها با استفاده از مربع های رنگی" و غیره از جمله اخباری هستند که نیاز است تا با دقت بیشتری آنها را قبول کنید یا شروع به اشاعه و گسترش آن نمایید.

 

 

وب سایت پونیشا

دسته بندی : متفرقه

برخی اوقات زندگی بسیار دشوار می شود و شما احتمالا به فکر فرو می روید که کار خود را ترک کنید و برای خودتان کار کنید. به طور خلاصه، تعریف ساده فریلنسینگ از این قرار است : کار کردن برای خودتان. فریلنسینگ ساده ترین راه برای این است که رئیس خود باشید. شما می توانید با تعهد و جدیت خود در این کار موفق شوید. هدف کار فریلنسینگ باید برای شما بسیار روشن باشد. شما نمی توانید کاری را بدون داشتن هدف شروع کنید. 

پونیشا سایت برون سپاری برای کسب و کار های ایرانی است. شما میتوانید پروژه های مختلف خود را از طریق هزاران فریلنسر حاضر در سایت پونیشا اجرا نمایید. 

اگر شما در زمینه ی پروژه های برنامه نویسی، طراحی سایت، طراحی گرافیک، ترجمه و یا زمینه های دیگری تبحر دارید و یا نیاز به دریافت خدماتی در این زمینه ها دارید میتوانید از سایت پونیشا استفاده نمایید.

 

 
 

 

 وب سایت تخفیفکده

دسته بندی : متفرقه

 

وب سايت تخفيفكده با هدف ايجاد يك مرجع كامل و رايگان اطلاع رساني تخفيف ها و خدمات ويژه مشاغل شهرها اجرا شد.
هدف ما در نهايت آنست كه هر شهروند پيش از هر خريد خود با مراجعه به تخفيفكده (سايت يا فيس بوك) از تخفيف هاي شهر مطلع شده و بهترين و هوشمندانه ترين خريد را در بهترين زمان ممكن انجام دهد.ايميل خود را در قسمت اشتراك خبرنامه سايت وارد كنيد تا از كليه تخفيف هاي فروشگاه ها در ايميل خود باخبر شويد.

 

شما مي توانيد به كمك جستجوي پيشرفته اين سايت ميزان تخفيف مشخصي را در خيابان مشخصي و در يك صنف مورد نظر جستجو كنيد

 

كليه خدمات اين مجموعه رايگان مي باشد.

 

 

 

وب سایت توئیترها

دسته بندی : متفرقه

شبکه اجتماعی و میکروبلاگ توییتر فارسی، میکروبلاگی است ایرانی، با امکانات کامل توییتر که به شما اجازه میدهد با دوستان خود در ارتباط باشید، دوستان جدید بیابید و لحظات خود را به اشتراک بگذارید.

توییتر فارسی محصول ایران بوده و به کاربران ایرانی اجازه میدهد تا بدون مسدود بودن، امکانات توییتر را تجربه نمایند. توییتر فارسی جهت جایگزین شدن توییتر در ایران بوجود آمده و بزرگترین حامیان آن، ایرانیانی هستند که داخلی را به خارجی ترجیح میدهند.

 

 

 
توییتر ها | شبکه اجتماعی توییتر فارسی 

 

 

 

وب سایت MTPAUTO

 

دسته بندی: متفرقه

 

سایت MTPAUTO برای شما امکان اطلاع از قیمت های روز خودروهای داخلی و وارداتی را فراهم می کند. در این سایتمی توانید کلیه قطعات برای خودروی خود را سفارش دهید. همچنین می توانید مشخصات فنی خودروها و مقایسه آن هارا در این سایت مشاهده نمایید.

 

      mtpauto  

 

وب سایت خط و قلم 

دسته بندی : متفرقه

داشتن خط مناسب در روابط اجتماعی بسیار موثر است مخصوصا برای تعاملات نوشتاری زیرا نداشتن خط مناسب و ناهمگون موجب آزار و سختی خواندن برای فرد مورد نظر را به همراه خواهد داشت . حال اگر خطی زیبا، خوانا و موزونی داشته باشیم حس خوبی در خواننده ایجاد میشود و رغبت بیشتری برای مطالعه را دارد . وب سایت خط و قلم با دارا بودن آموزش های رایگان خوشنویسی و همچنین امکان طراحی امضا برای شما خدمات مناسبی را فراهم آورده است.

 

 
 

 

 

بازگشت به صفحه اصلی