رفع مشکل لود نشدن کامل نتایج جستجوی عکس ها در گوگل

 

یکی از مهم‌ترین بخش‌های موتور جستجوی گوگل، سیستم جستجوی عکس ها در آن است که متاسفانه استفاده از آن برای کاربران ایرانی، همیشه با مشکلاتی همراه بوده است. اگر شما هم با مشکل ناقص لود شدن عکس‌های گوگل رو‌به‌رو هستید با ما باشید.  اگر سری به بخش تصاویر گوگل زده باشید احتمالا هنگام جستجوی یک موضوع در بخش تصاویر با چنین اتفاقی رو‌به‌رو شده‌اید که تصاویر بطور کامل لود نشده و نیاز به استفاده از **شکن برای لود شدن کامل آنها دارید درحالی که هیچکدام از موضوعات جستجو شده و نتایجی که باید نمایش داده شوند از نظر مصادیق مجرمانه مشکلی ندارند.

 

حتما پیش آمده که بسیاری از اوقات برای انجام امور مهمی نیاز به جستجوی تصاویر داشته‌اید اما هنگام جستجوی گوگل با این مشکل روبرو شده باشید که به نوعی بخش جستجوی تصاویر گوگل را بلااستفاده می‌کند و بالاجبار از سایت بینگ مایکروسافت جهت جستجو استفاده مینمایید.  برخلاف مایکروسافت که به تازگی شروع به تعامل بیشتری با کاربران ایرانی کرده، گوگل همچنان روی خوشی به آی‌پی های ایرانی نشان نمی‌دهد و معمولا در تمام سرویس‌هایش از جمله پلی استور و بخش جستجوی تصاویر، محدودیت‌هایی را اعمال می‌کند.

 

برای حل این مشکل دو راه حل مختلف دارید:

اول اینکه از لینک زیر برای ورود به سایت گوگل و سرچ عکس استفاده نمایید.

www.google.com

و یا اینکه از روش زیر استفاده کنید :

ابتدا از منوی‌ استارت، RUN را اجرا کرده، یا کلید میانبر "ویندوز+R" را فشار دهید. در پنجره ی باز شده عبارت cmd را تایپ کرده و اینتر کنید تا پنجره‌ی cmd برای شما باز شود. در cmd عبارت ping google.com را نوشته و کلید اینتر را فشار دهید (دستور پینگ در حقیقت جهت بررسی صحت اتصال به یک سرور یا دستگاه در شبکه یا اینترنت استفاده میشود. از آنجایی که ارتباط در اینترنت و شبکه با آدرس آی پی برقرار میشود، و ما نام یا URL سایت ها را حفظ میکنیم از این دستور برای پیدا کردن آدرس آی پی سایت ها هم میتوان استفاده کرد.)

حل مشکل لود نشدن تصاویر گوگل

 

بعد از این کار نتایجی از پینگ ادرس گوگل به شما نمایش داده می شود که در بالای این نتایج، همان‌طور که در تصویر مشاهده می‌کنید یک آی پی نوشته شده است. حال تنها کاری که لازم است انجام دهید استفاده از این آی پی ( 216.58.210.228)  به جای آدرس www.google.com در مرورگر است. حالا می‌توانید بدون هیچ مشکلی در لود شدن تصاویر، به جستجو بپردازید.

 

توجه کنید که در صورتی که بعد از ورود به صفحه‌ی اول گوگل با استفاده از آی پی بالا، اگر روی گزینه‌ی Image کلیک کنید دوباره به دامنه google.com منتقل خواهید شد. شما ابتدا باید موضوع مورد نظر خود را در کادر صفحه‌ی اول گوگل سرچ کنید و سپس در صفحه‌ی نتایج متنی، روی Images کلیک کنید تا نتایج عکس های پیدا شده را بصورت کامل به شما نشان دهد.